Monter instalacji wodno- kanalizacyjnych

Obowiązki:

  • klimatyzacja,
  • montaż instalacji wodno- kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego ( wymóg konieczny),
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
  • dyplomy kwalifikacyjne, ( mile widziane),
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód.

Oferujemy:

  • legalna praca na czas nieokreślony,
  • umowa o pracę oraz ubezpieczenie społeczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • min. 40 godzin pracy tygodniowo ( możliwość dodatkowych nadgodzin), 5 dni w tygodniu,
  • stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
  • tłumaczenie Cv, dokumentów,
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
  • możliwość dodatku rodzinnego oraz premii,

W Cv powinny zostać zawarte informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, stanowisk pracy oraz wykonywanych zadań.

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.

Osoby spełniające wymagania proszone są o nadsyłanie Cv na nasz adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt 71 7237354 telefoniczny z naszym biurem.