Mechanik maszyn rolniczych oraz budowlanych

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony,

- ubezpieczenie, pakiet socjalny, świadczenia,

- wynagrodzenie taryfowe 9,07 Euro Brutto/h,

- dieta dzienna 50,00 Euro Netto/ dzień,

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,

- stała opieka polskojęzycznego konsultanta,

- tłumaczenie dokumentacji pracowniczej,

- Kindergeld,

- zapewnienie zwrot podatku po przepracowanym roku,

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika maszyn rolniczych,
- wykształcenie kierunkowe mechaniczne,

- prawo jazdy kat. B + auto ( wile widziane, ale nie jest wymagane),

Opis stanowiska:
- naprawa części, zespołów i systemów narzędzi oraz urządzeń z obszaru maszyn rolniczych,

- doświadczenie w renowacji oraz konserwacji maszyn rolniczych oraz budowlanych,

- hydraulika i pneumatyka, mechanika

- elektryka i elektronika pojazdów mechanicznych,

- praca na samodzielnym stanowisku,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem 71 7237354.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Mechanik maszyn rolniczych”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.agencjapracy-polonica.pl